Dáme jídlo nově rozváží také snídaně. Společnost rozšířila logistickou síť

Rozvážková služba Dáme jídlo doručuje nově kromě svačin, obědů a večeří také snídaně. Zákazníci si mohou od osmi hodin ráno objednat například míchaná vajíčka, toasty, tvarohové koláče, ale i domácí rohlíky s medem, které jim dorazí do 30 minut. Novinka se zatím týká Prahy, Brna a Ostravy.

Rozvoz snídaní prostřednictvím Dáme jídlo probíhá denně mezi 8:00 a 10:30. Služba je zpočátku dostupná v Praze, Brně a Ostravě, pokud se osvědčí, rozšíří se i do dalších měst po celé České republice, uvádí firma. „Dáme jídlo novinkou reaguje na poptávku ze strany zákazníků, z jejichž zpětné vazby bylo patrné, že v nabídce nejvíce postrádají právě snídaně. Jejich rozvoz se nyní stane trvalou součástí našich služeb,“ říká výkonný ředitel společnosti FIlip Fingl.

O službu rozvozu snídaní prý projevily kromě zákazníků zájem i samotné restaurace. Novinku mohou využít všechny typy gastroprovozů.

„I v uspěchaných všedních dnech je nyní možné dopřát si skvělou snídani. Zákazníci si ji mohou nechat dovézt přímo do kanceláře nebo domů, pokud pracují na home office. O víkendu lidé zase tolik nepospíchají a chtějí si ráno užít. V takové situaci donáška ušetří čas a poskytne vytoužený komfort,“ doplňuje Fingl.

K zajištění dostatečných kapacit pro rozvoz snídaní již společnost Dáme jídlo rozšířila svou logistickou síť. Kurýr jídlo doručí na předem domluvené místo, zákazníka informuje přes mobilní telefon a na převzetí objednávky pak dohlédne z bezpečné vzdálenosti.

Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-14

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-14

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Jiří Jón ČSOB
a blue background with lines and networks illustration
6G sítě iStock

MAM Exkluzivně v časopise

Radek Novák
Plzeňský biskup Tomáš Holub
Pavel Stepan Konica Minolta
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Kaufland
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Kaufland