Do poslední opravdové divočiny, tedy do Brna, láká epický spot na Marketing Festival

Mezi marketingem a šílenstvím je tenká hranice, upozorňuje video od týmu Michala Orsavy, které zapaluje Janáčkovo divadlo.

Třídenní akce Marketing Festival se vrátí po skoro třech letech od posledního online ročníku v roce 2021. Mezi 20. a 22. únorem 2024 se vrátí a uskuteční se v Brně. Tedy „v poslední opravdové divočině, v místě zapomenutém Bohem, které opět zazáří,“ jak slibuje velkolepý spot vytvořený pro konferenci. Do Brna by se podle něj vrátili jen šílenci, ale naštěstí je mezi marketingem a šílenstvím jen tenká hranice.

„Snad nejsem sám, komu na české marketingové scéně teď pár let něco chybělo… takže ano, je to tady! Marketing Festival je zpátky. Silnější než kdy dřív! Mé životní dílo právě vstupuje do druhého dějství,“ uvedl v příspěvku na LinkedIn s videem zakladatel festivalu Jindřich Fáborský, který stojí i za vzdělávacím programem Digisemestr, do jehož aktuálního ročníku jsou už otevřené přihlášky.

Tvorbu spotu svěřil Fáborský týmu Michala Orsavy s Michaelou Loveckou a produkcí Filmagix. Stojí nejen za virálními videi, v nichž třeba s pomocí CGI bojuje Harry Potter s Milošem Zemanem, ale například také za kampaní pro Nadaci Krása pomoci. CGI triky ostatně vylepšily i Brno, které ve spotu pro Marketing Festival připomíná postapokalyptickou divočinu, v níž se vedle divoké exotické zvěře a Jindřicha Fáborského objevují i ambasadoři akce (a lektoři Digisemestru) Eliška Vyhnánková, Michal Pastier a Robert Štípek.

Program chystaného Marketing Festivalu, jehož přípravy trvají podle pořadatelů 16 měsíců, by měl být představen v úterý 16. května.

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Toužimáci
Glowing Speech Bubble on Pink Background
Ski gates with parallel slalom

MAM Exkluzivně v časopise

Samo Jaško 2
Kids playing video games on smart phone after school
Raul Baronetti na workshopu v Publicis Groupe v Praze
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Vodafone výročí
MARK BBDO
Leo Prague - Motion team
woo - logo
Vodafone výročí
MARK BBDO
Leo Prague - Motion team
woo - logo