

Eshopista rozebere tržiště ze všech úhlů
Špičky české e-commerce budou diskutovat o internetových tržištích už za dva týdny v Praze na akci Eshopista.
Internetová tržiště (marketplaces) představují v online byznysu velký trend, který zažívá vzestup i na českém trhu. Pro prodejce a e-shopy znamenají „marketplaces“ další rozhýbání jejich podnikání. Proč jsou tak oblíbené u zákazníků a v čem mohou pomoci firmám? Jak mohou pomoci právě vám? A jaká je jejich budoucnost? Na tyto otázky zodpoví networkingová akce Eshopista, která se koná ve čtvrtek 16. června od tří hodin odpoledne v pražské La Fabrice. Diskutovat zde budou o trendech a novinkách špičky české e-commerce scény.


„Téma ‚marketplaces‘ rezonuje trhem čím dál silněji, u zákazníků se tento způsob nakupování na jednom místě a na pár kliků těší stále větší oblibě,“ říká David Vurma, ředitel marketingové agentury Acomware a pokračuje: „Mohou přinést spoustu benefitů i samotnými prodejcům – ať už je to nárůst a rozhýbání byznysu, noví zákazníci a tržby či příležitost oslovit velký počet zákazníků na jednom místě nebo nabídnout své zboží v zahraničí,“ dodává.
A jaký bude program? David Cikánek ze společnosti Expando a Dušan Smoljak z Acomware vám na Eshopistovi ukážou aktuální čísla i to, jak internetová tržiště hýbou byznysem v ČR a zahraničí. Přidají i zajímavá čísla z realizovaného průzkumu. Nebudou chybět ani největší chyby e-shopů ve světě „marketplaces“.
Petr Bena z Alzy bude sdílet zkušenosti s tím, co mohou trižišě přinést e-shopům, jaké služby pro ně nabízejí a jaký bude trend do budoucna. Jeho kolega z Alzy Jan Pípal zase prozradí, jakou v celém odvětví hraje roli logistika a jaké bude její další vývoj.
Petr Hušek z Heureka Group v expertním bloku představí „marketplaces“ z pohledu zákazníka, e-shopu a dat.
Chybět pak nebude ani panelová diskuze s Petrem Benou z Alzy, Janem Penkalou z Astratexu, Michalem Vodákem z Heureka Group a Milanem Polákem ze Zootu.
Využijte zvýhodněnou cenu vstupenky na Eshopistu nyní za 1790 korun. Počet těchto zvýhodněných vstupenek je omezen. Koupit vstupenku na Eshopistu si můžete zde.
Eshopista je uznávaná networkingová platforma, která propojuje českou e-commerce scénu už sedmým rokem. Partnery letošního ročníku Eshopisty jsou Alza, Heureka Group, Zásilkovna, Skladon, Luigi’s Box, Shoptet a kreativní agentura Blueglue. Mediálním partnerem je týdeník Marketing & Media.
Podobné zprávy


Generální ředitel ČT Petr Dvořák obhájil post viceprezidenta Evropské vysílací unie


Ondřej Cikán je novým ředitelem Rock rádia


Billu Česká republika řídí Liam Casey

