Louda Auto se stává oficiálním partnerem Ligové fotbalové asociace
Oficiálním partnerem Ligové fotbalové asociace (LFA) se od ledna 2021 stává společnost Louda Auto, dealer nových vozů Škoda zastupující dalších 10 značek automobilů a současně prodejce zánovních ojetých vozů.
„Všech 18 prvoligových klubů FORTUNA:LIGY dostane od náš zapůjčeny nejen nové automobily značky Škoda, ale také Hyundai a Ford,“ oznámil Pavel Louda, majitel společnosti Louda Auto. Jedná se podle něj o strategické partnerství s víceletou perspektivou.
Vozy budou fotbalovým klubům vyměněny za nové vždy po půl roce, jako zánovní pak budou s plnou zárukou nabídnuty veřejnosti prostřednictvím sítě autobazarů Auto Louda+. Ty sídlí v Praze, Poděbradech, Pardubicích, Svitavách a Teplicích.
„Partnerství s ligovým fotbalem marketingově využijeme především pro zviditelnění našich pěti prodejen, které obchodují se zánovními i ojetými vozy a poskytují zákazníkům řadu unikátních plusů, ať už v oblasti garancí nebo financování,“ řekl ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+ Robert Imling.
„Spojení FORTUNA:LIGY s jedním z největších českých víceznačkových prodejců nových a ojetých vozů přináší pro všechny prvoligové profesionální kluby zásadní benefity v rámci jejich mobility. Vážíme si tak velké podpory a vítáme do naší fotbalové rodiny silného a dlouhodobého strategického partnera,“ konstatoval předseda LFA Dušan Svoboda.
„V současné době je pro nás příchod tak důležitého partnera velmi pozitivní zprávou. Těšíme se na spolupráci s Louda Auto a věříme, že spojení bude dlouhodobě dávat smysl oběma stranám,“ dodal Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel LFA.
Podobné zprávy

CSR ve firmách je trendem

Svaz obchodu a cestovního ruchu spustil kampaň proti potravinovým kvótám
Michal Malysa povede komunikaci společnosti Eurowag
