Nezařazené

autor:

— Mohlo by vás zajímat —

Máme první fotky z Agentury roku. Podívejte se, jak jsme oslavili vítěze!

Letošní slavnostní předávání cen Agentury roku proběhlo v úterý 16. dubna v prostoru Václaváku 22. Bylo s námi u toho přes sto hostů a zábava byla ohromná. Přinášíme vám první část fotogalerie.

SDG

Řecké státní televizi se start olympijského vysílání nevydařil. Během přímého přenosu úvodního zápasu domácí fotbalové reprezentace s Koreou vypadl na 25 minut signál a diváci, navnadění překvapivým triumfem národního týmu na mistrovství Evropy, tak v polovině utkání mohli na programu ET-1 sledovat jen zrnící obrazovku.
Podle zástupců televize zavinil výpadek signálu elektrický zkrat v řídícím centru. „Způsobil zhroucení celého systému našeho odbavovacího pracoviště,“ uvedli představitelé televize v oficiálním prohlášení.
Vláda hodlá incident vyšetřit. „Zjistíme, kdo je za toto technické selhání zodpovědný, a vyvodíme z toho disciplinární odpovědnost,“ řekl mluvčí vlády Theodoris Russopulos.
Řečtí olympionici prohrávali s Koreou po hodině hry 0:2, ale proti oslabenému soupeři dokázali v závěru dvěma góly v rozmezí čtyř minut vyrovnat. Branku na 2:2 vsítil z penalty osm minut před koncem Dimitris Papadopulos z Panathinaikosu, jediný člen zlatého týmu z mistrovství Evropy ve výběru.