17:29

Manažery roku 2018 se stali profesor Mařík z ČVUT a generální ředitelka ABB Vainio

Jan Lodl # moderní řízení, soutěž, ČVUT, ABB, E.ON, Vodafone, Agrofert, Zásilkovna.cz, Čepro, Facebook, Opava, Fakultní nemocnice Motol
24.04.2019 08:00 Tiskové zprávy

Zájem o roboty na základních školách roste. Robosoutěž ČVUT tento týden přivítá rekordních 145 týmů

ICT Revue # ICT, robot, soutěž, ČVUT
17.04.2019 07:38 Právo

Zákon roku 2018 ukázal enormní zájem o rychlou přepravu lidí i zboží. S rekordním náskokem zvítězilo urychlení výstavby infrastruktury

Jana Rosůlková # zákon, soutěž, doprava, Dopravní infrastruktura
12.04.2019 13:13

World Press Photo vyhrál snímek dvouleté migrantky zadržené na hranici USA. Čech Hanke skončil druhý ve sportovní kategorii

ČTK # World Press Photo, Czech Press Photo, fotografie, fotograf, soutěž
12.04.2019 10:24 Reportáž

Jak spontánní i trochu stydlivé „hrdinky romského národa“ soutěžily v Ostravě o titul královny krásy

Vladimír Ševela # Romové, miss, kultura, tradice, soutěž
11.04.2019 14:31

Český start-up Motionlab postupuje do finále celosvětové startupové soutěže. Zaujal tvorbou personalizovaných videoreklam

ČTK # start-up, soutěž, finále
15.04.2019 14:53

Deset českých projektů získalo prestižní ocenění Red Dot. Porota ocenila mikrokanceláře, novou škodovku, retrotramvaj či netradiční lavičky a koše

Filip Magalhaes, Kateřina Kubicová, pšt # soutěž, design, nábytek, Praha, inovace
05.04.2019 11:18

Cenu za nejlepší logistické inovace Česka získaly Škoda Auto, HOPI, Aimtec a MiR. Prosadili se mobilní roboti, rozšířená realita, ale také rybí centrum