Každý umělec to má myslím trochu jinak. Pro mě je důležitý kompletní mediamix, od televize až po rádia a sociální sítě, do kterých zahrnuji i YouTube. Díky spolupráci s nejposlouchanějšími rádii u nás, se o mé tvorbě dozví spousta lidí, určitě více než z televize. V ČR je pro mou práci relevantní jen jedna hudební televize, a to Óčko. Moje songy jsou zpívané v mateřském jazyce, takže i když mě posluchači rádií nevidí, vnímají, že jsem Čech a že pokud se jim moje hudba libí, jsem jim doslova „na dosah“. A tím se pak dostávají i na mé sociální sítě – YouTube kanál nebo Instagram.

Co se týká hudební televize, tak bych si přál, aby Óčko sledovalo více lidí, protože si to podle mě zaslouží. Mají dobré moderátory i pořady a podporují českou hudební scénu, a to nejen tu stávají, ale především nováčky.
Ohledně financí, tak jsou určitě nejdůležitější koncerty, což je radost, protože na pódiu se cítím nejlépe. Myslím, že je doba, kdy budou stále více a více podstatná internetová média, než ta klasická. V autech si už můžete pustit Spotify bez reklam, v telefonu také, v chytrých televizích si pustíte klip, který zrovna chcete. Doba zkrátka nahrává internetu.

Tématu hudebních televizí se věnuje aktuální číslo MAM.

MAM 2019 02 page 01 preview

V čísle dále najdete:

  • Případová studie Flixbus
  • Kdo v Česku vydělá na elektromobilitě?
  • Podpásovky politiků na českém Twitteru
  • Marketingové a PR trendy 2019
reklama
reklama

Aktuální tištěné číslo si můžete nechat doručit až do schránky prostřednictvím SMS objednávky. Stačí od pondělí 14.1. 2019 poslat textovou zprávu ve tvaru MAM Jméno Příjmení Ulice Město PSČ na číslo 90211. Cena za tuto prémiovou SMS je 99 Kč + cena za odeslání SMS podle vašeho tarifu, službu technicky zajišťuje ATS Praha.

Předplatné objednávejte na adrese chcimam.cz

reklama