Majitel a generální ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup bude každý večer od pondělí do pátku moderovat zpravodajskou relaci. Pořad pojmenovaný Moje zprávy bude mít premiéru 29. října.

„Žádné dlouhé vysvětlování, ale nadhled a extra velká porce ironie,“ popisuje stanice novinku v programovém schématu. „Diváci se mohou těšit na aktuální informace podané zcela odlišnou formou, než je v českém mediálním prostředí obvyklé.“

reklama
reklama

„Nudí vás klasické televizní zprávy? Mě taky,“ říká Soukup v upoutávce, která už běží ve vysílání Barrandova. „Proto jsem pro vás připravil zprávy trošku jinak,“ slibuje.

Bývalou zpravodajskou relaci Naše zprávy zrušil Soukup na konci července. Zaujalo to Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, podle které je takový krok v rozporu s licencí, na jejímž základě Barrandov vysílá. Dokument stanovuje, že má stanice vysílat zprávy několikrát denně.

Jaromír Soukup a jeho večerní pořady na televizi Barrandov

  • Pondělí - Moje zprávy (premiéra), Instinkty Jaromíra Soukupa (repríza), Kauzy Jaromíra Soukupa (repríza) 
  • Úterý - Moje zprávy (premiéra), Takhle tu žijeme! (premiéra), Aréna Jaromíra Soukupa (premiéra), Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa (repríza) 
  • Středa - Moje zprávy (premiéra), Kauzy Jaromíra Soukupa (premiéra), Jaromír Soukup Live (premiéra), Instinkty Jaromíra Soukupa (premiéra) 
  • Čtvrtek - Moje zprávy (premiéra), Týden s prezidentem (premiéra), Duel Jaromíra Soukupa (premiéra), Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa (premiéra) 
  • Pátek - Moje zprávy (premiéra)
  • Neděle - Týden podle Jaromíra Soukupa (premiéra) 

V sobotu televize Barrandov žádné večerní pořady se svým generálním ředitelem nevysílá.

Zdroj: programové schéma TV Barrandov

reklama