Nejsledovanější česká komerční televize Nova vsadila při plánování podzimního programu na jistoty. Diváky žádné velké překvapení nečeká, všechny oblíbené seriály i pořady uvidí v obvyklých časech. Skutečné novinky jsou spíš menší a na tiskové konferenci se o nich moc nemluvilo. Jde o omlazovací show O 10 let mladší, chystaný seriál z prostředí kriminální psychologie a čtvrteční magazín Život ve hvězdách.

reklama
reklama

Pořadem O 10 let mladší bude provázet Monika Absolonová. Dvojice účastníků v každém díle podstoupí návštěvu zubaře, plastické chirurgie a dalších specialistů. Výsledkem má být viditelné omládnutí. Omlazovací show se ale na obrazovkách objeví až v průběhu podzimu.

U plánovaného kriminálního seriálu Nova dosud neodhalila ani název, ani očekávaný termín nasazení do vysílání.

Naopak u magazínu Život ve hvězdách je už jasno. Poprvé ho diváci uvidí 30. srpna a pak každý čtvrtek večer. Lifestylovým pořadem provede moderátorka Petra Svoboda. Diváci se sami stanou hvězdami pořadu a podle televize si „splní své sny ve spolupráci s populárními českými celebritami”. Dojít má také na tipy z oblasti módy a rodinného života.

Sobotní prime time ovládne v pořadí pátá řada imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Opět ji moderuje Ondřej Sokol, vrátí se i porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký a Aleš Háma. Háma se zároveň stane hereckým koučem soutěžících celebrit. První díl bude v sobotu 1. září.

S novými díly se vrátí seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Specialisté a Dáma a Král. V přípravě jsou také pokračování pořadů MasterChef Česko, Utajený šéf nebo Policie Modrava. Natáčí se nové díly dokumentární reality show Malé lásky nebo pořadu Mise nový domov.

Páteční slovy budou patřit českým filmům, například Ženám v pokušení, Babovřeskám nebo Kameňáku, ale také životopisnému dramatu Milada.

reklama