Televize Prima oznámila, že končí s oblíbenou gastronomickou show Ano, šéfe! a na podzim opustí obrazovky tým publicistického pořadu Očima Josefa Klímy. Ten s největší pravděpodobností míří ke konkurenci.

Produkční tým gastronomické show Ano, šéfe! v těchto dnech natáčí její poslední díly, které diváci uvidí na svých obrazovkách. „O Zdeňku Pohlreichovi v nadsázce říkáme, že je naším rodinným stříbrem, a my rozhodně nemáme v plánu se o něj připravit. Jen jsme v tomto případě vyhověli jeho přání – v nejlepším přestat,“ vysvětlila probíhající změny Jana Mrákotová, mluvčí televize.

reklama
reklama

Prima chce ve spolupráci se svérázným šéfkuchařem pokračovat, i když zatím tají na čem. „Se Zdeňkem chystáme nový pořad, o kterém budeme jeho fanoušky včas informovat,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel televize.

Populární pořad Ano, šéfe! si podle Singera jinou osobnost než Pohlreicha nezaslouží. „Najít za Zdeňka náhradu je v podstatě nemožné, a tak jsme se o to ani nesnažili,“ vysvětlil. Pořad se na televizních obrazovkách objevil poprvé v roce 2009, na Primě dlouho patřil mezi nejsledovanější.

Stanice rovněž potvrdila spekulace o odchodu Josefa Klímy a jeho kolegů, kteří se podíleli na tvorbě investigativního formátu Očima Josefa Klímy. Jakékoli rozepře či spory ale tvůrce vyvrací a o novém působišti nechce mluvit. Klímův pořad vysílala Prima čtyři roky. Podle serveru Expres.cz přejde tým do TV Seznam.

reklama