Web eXtra.cz s více než dvěma miliony reálných uživatelů v následujících měsících chystá redesign stránek. Větší důraz chce klást na videoobsah. Proto redakci posílila moderátorka Kateřina Kristelová, která se stane hlavní tváří „Celebrity TV.“ Kromě ní do redakce eXtra.cz přichází David Zápal, známý ze svého působení v Super.cz.

Podle Tomáše Kačeny, ředitele vydavatelství Extra Online Media, do nějž eXtra.cz patří, je hlavním motivem změn posunout web dále, tak aby akcentoval současné trendy a nabídl něco nového, co uživatelé jinde nenajdou.

reklama
reklama

„Nabídky stát se moderátorkou celebrity show na eXtra.cz si vážím,“ říká Kateřina Kristelová, kterou diváci znají z Primy nebo z TV Barrandov. Nad nabídkou prý vůbec neuvažovala: „eXtra.cz je jednoznačně jedním z nejčtenějších a nejsledovanějších webů, který předčí i řadu televizí. Přestože jsem měla v plánu dát si čas na cestování, rodinu a nepřijímat žádné pracovní výzvy, dostala jsem návrh, který odmítnout nešel. Těším se, že se tu konečně objeví internetový pořad o kauzách a známých osobnostech, který tady dosud nebyl a na českém trhu chybí,“ říká Kristelová.

Vydavatelství Extra Online Media kromě eXtra.cz provozuje i weby G.cz (867 000 RU), OneTV.cz (530 000 RU) ExtraStory.cz (845 583 RU), Lifee.cz (949 000 RU).

reklama