Internetovou televizi Stream.cz opouštějí další členové týmu. Čerstvě oznámil konec spolupráce architekt Adam Gebrian. Svůj krok vysvětlil tím, že po personálních změnách už ve Streamu nezůstal nikdo, kdo se podílel na seriálu Gebrian versus… „Nebýt jejich skvělé práce, nikdy byste neviděli ani díl. Nikdo ze jmenovaných už ve Streamu nepůsobí, tak netuším, co bych tam dál dělal já,“ napsal na Facebooku.

Poslední epizoda seriálu je z 5. dubna, natáčela se v přestavěném JZD v Honěticích. „Natočili jsme pro vás rozlučkovou epizodu, která během půl hodiny rekapitulovala, co se na místech našeho natáčení změnilo, ale současné vedení Streamu se, pokud mám správné informace, rozhodlo tuto epizodu neodvysílat,“ poznamenal Gebrian.

reklama
reklama

Architekt se rozhodl přejít do nově vznikající internetové televize, kterou založil provozovatel e-shopu Mall.cz. Projekt budují bývalý šéfproducent Streamu Lukáš Záhoř a kreativní producent Milan Kuchynka. Právě oni stáli za vznikem úspěšných autorských pořadů na Streamu. Své bývalé působiště opustili koncem loňského roku.

Teď společnost Mall Group potvrdila, že její internetová televize bude založena na osobnostech, které ze Streamu odešly společně se Záhořem. Své pořady na ní budou mít mimo jiné Veronika „Koko“ Kokešová, Roman Vaněk, Jarda Konáš, Pavel Zuna. „Kromě nich se na výsledné podobě vysílání bude podílet také nová redakce,“ sdělila mluvčí projektu Eva Albrechtová.

Také další členové týmu přicházejí ze Streamu – dramaturgové Martin Krušina, Jakub Klingohr a Andrea Maloveczká, scenáristé Luděk Staněk a Karel Spěšný, editorka Martina Žižková, analytik Jakub Šiler, správce sociálních sítí Martin Štěrba, vedoucí výroby Zdeňka Weisová, střihači Vladimír Šimek a Jiří Novák, kameraman Lukáš Kladníček a produkční Lucie Dřízhalová.

Prvním hraným projektem nové televize bude česká adaptace norského sitcomu Match. Hlavním hrdinou je dvacetiletý kluk, který „chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot“. Natáčení desetidílného seriálu probíhá ve spolupráci s firmou FilmBrigade Petra Bílka.

reklama