Nová tematická stanice Prima Krimi dosáhla v prvním týdnu svého vysílání v cílové skupině 15+ podílu na sledovanosti 1,42 procenta (průměr za celý den), resp. 1,49 procenta (průměr za prime time). Díky tomu rostl i celkový podíl celé skupiny Prima, a to o 0,95 procentního bodu oproti předchozímu týdnu.

Nejúspěšnějším pořadem na novém kanálu byl thriller Dívka ve vlaku, kterým Prima Krimi své vysílání 2. dubna zahajovala. Ve zmíněné cílové skupině si ho nenechalo ujít 186 tisíc diváků (podíl 4,35 procenta).

reklama
reklama
TOP pořady prvního týdne na Prima Krimi

Vizuální podobu nového kanálu vytvářelo audiovizuální studio Department ve spolupráci s grafikem Pavlem Fuksou. Propracovaností se tak blíží sesterské stanici Cool, na které Department spolupracuje se studiem Oficina.

Novým kanálem zaměřeným na zahraniční seriály s detektivní tématikou chtěla Prima očistit jinou stanici, Primu Love. Ta se vrátila k romantickému a odpočinkovému programu pro ženy.

Prima Love ve svém staronovém kabátu dosáhla v minulém týdnu na průměrný celodenní share 1,90 procenta v cílové skupině 15+. Prime time share byl 2,17 procenta.

reklama