Televize Nova nasadí od 24. února do vysílání další řadu pěvecké reality show SuperStar. Pořad obsadí sobotní prime time, čtveřici porotců tentokrát tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

Vítěz soutěže si odnese výhru v hodnotě 75 tisíc eur. Podobně jako v minulých letech bude soutěž vysílána společně se slovenskou Markízou. Naposledy obě televize hledaly nadějné zpěváky na podzim 2015.

reklama
reklama

V jarním schématu převažují jistoty - pokračují kriminálky Specialisté nebo Dáma a Král, dalších dílů se dočká Ordinace v růžové zahradě a Ulice. Pokračuje i Výměna manželek a už dnes začíná druhá série reality show Robinsonův ostrov.

Nové formáty se ve vysílání objeví až později. Nova připravuje vlastní verzi amerického pořadu Utajený šéf (Undercover Boss), ve kterém si vysoko postavení manažeři v přestrojení zkoušejí práci na běžných pozicích ve vlastní firmě. Natáčí se další díly série Malé lásky z prostředí porodnic a nastávajících rodičů.

Sportovní programy Novy budou lákat diváky přenosy NHL, Evropské ligy UEFA, Wimbledonu nebo MotoGP. Dojde i na Premier League, NBA a další sporty.

reklama