Televize Nova bude výhradním prodejcem reklamy a sponzoringu na pěti stanicích z portfolia AMC Networks. Od března převezme agendu spojenou s objednáváním, plánováním a umisťováním spotů na programech Minimax, Film+, Sport1, Sport2 a Spektrum.

Až dosud všechny zmíněné kanály zastupovala Atmedia. „V nejbližších dnech zveřejníme dodatek ke stávající obchodní politice, podle které se budou stanice AMC Networks prodávat. Klientům nabídneme další alternativní kanálové mixy, ze kterých si budou moct vybrat,“ oznámil obchodní ředitel Novy Jan Vlček.

reklama
reklama

Podle Vlčka dodatek neovlivní současné smlouvy a stávající obchodní partnery. „Díky exkluzivnímu zastoupení televizních kanálů AMC Networks můžeme našim klientům nabídnout víc tematických stanic se specifickou afinitou,“ dodal Vlček.

Minimax je dětská pohádková stanice s animovanými seriály. Film+ je filmový program. Stanice Sport1 a Sport2 vysílají například hokejovou KHL, fotbalová utkání, box a americký fotbal. Spektrum je program zaměřený na dům, zahradu a nemovitosti.

reklama