Operátor T-Mobile začal ode dneška opět nabízet satelitní televizní vysílání. Služba T-Mobile SAT TV bude využívat řešení sesterského Slovak Telekomu, které má půl milionu uživatelů. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě.

T-Mobile už satelitní televizi nabízel ve spolupráci s platformou Skylink v letech 2010 až 2014, kdy v podstatě dále prodával řešení partnera.

V nynějším základním balíčku S za 399 Kč měsíčně naladí zákazníci 59 kanálů, nejširší nabídka L nabízí 103 kanálů za 599 Kč. Pronájem set top boxu vyjde na 100 Kč měsíčně.

reklama
reklama

Satelitní televize pokrývající 100 procent území Česka má doplnit IP TV, kterou si od jejího spuštění v dubnu 2016 objednalo 35 000 zákazníků. Výhodou vlastního řešení satelitní televize má být podle operátora programová nabídka ušitá na míru zákazníkům i další rozvoj služby.

"Chceme nabídnout moderní digitální televizi s širokou programovou nabídkou i tam, kde není možné kvůli nedostatečné infrastruktuře a rychlosti internetu využít naši IPTV platformu T-Mobile TV," uvedl ředitel marketingu a řízení produktů Juraj Bóna.

Společnost T-Mobile Czech Republic má 6,2 milionu mobilních zákazníků. Patří do skupiny Deutsche Telekom.

reklama