Provozní vedení internetové televize Stream.cz se od začátku ledna 2018 ujme Filip Vážanský, který přijde z televize Óčko. Bude zodpovídat za rozpočty, vyjednávání s externími produkčními společnostmi, smluvní vztahy a licence.

Od 12. prosince se pak šéfproducentem hrané tvorby stal Daniel Strejc, který do Streamu přestoupil z jiné internetové televize Obbod. Strejc bude mít na starosti celkovou obsahovou strategii Streamu. Jeho hlavním úkolem bude „přinášet kvalitní seriálovou tvorbu i lákat zajímavé tváře“.

Strejc nahradí na postu šéfproducenta Lukáše Záhoře, který oznámil odchod v polovině listopadu. Spolu s ním ze serveru odešel i producent seriálu Kancelář Blaník Milan Kuchynka.

 

Podle Ireny Zatloukalové, mluvčí společnosti Seznam, pod kterou Stream spadá, si on-linová televize dále domluvila spolupráci s Petrem Kolečkem. Ten spolu se Strejcem stojí za internetovými seriály, jako je Vyšehrad či Lajna nebo televizními sériemi Čtvrtá hvězda, Trpaslík, Okresní přebor, či Vinaři.

Stream.cz stojí před novou výzvou. Musí začít vyrábět obsah, který bude vhodný nejen pro internet, ale i další platformy. Pro každý distribuční kanál chceme najít tu správnou délku našich pořadů. To je úkol, který ode mě noví kolegové na Stream.cz dostávají,“ uvedl Igor Kalaš, ředitel obsahu Seznamu.

 

reklama
reklama

 

reklama