Vydavatelství Economia hledá inovativní české právníky, kteří posouvají hranice a přinášejí do oboru nové vize. Přes webové stránky měsíčníku Právní rádce je může navrhovat i široká veřejnost. „V Česku doposud chyběl přehled právníků, kteří posunují hranice svých oborů, klientských služeb anebo know-how. Těšíme se na inspirativní vlnu jmen napříč právnickou obcí,“ ​vysvětluje garant projektu a šéfredaktor časopisu Právní rádce Jaroslav Kramer.

reklama
reklama

Nezávislý přehled inovativních právníků bude také součástí mezinárodní konference Innovative Legal Services Forum 2016. Konference se zaměří na novinky v business developmentu, obchodním vedení nebo marketingu a představí aktuální trendy v poskytování právních služeb. Uskuteční se 11. května v Praze.

Projekt propojí konferenční aktivity mediálního domu Economia s jeho magazíny. Přehled inovativních právníků vyjde začátkem června spolu s týdeníkem Ekonom​ a otiskne ho i měsíčník Právní rádce.

„Economia se trhu právních služeb věnuje ve svých titulech dlouhodobě​ a má s tím velké zkušenosti.​ Vytváření a propojení zajímavého obsahu v různých formách, jako je on-line, tisk, video nebo konference, vytváří ideální model jak pro čtenáře, tak i pro partnery,“ uvedl Petr Orálek, ředitel speciálních projektů mediálního domu Economia.

Finální skupinu Inovativních právníků 2016 vybere na začátku května 2016 odborná porota. Innovative Legal Services Forum 2016 patří k letošním vlajkovým ​konferencím mediálního domu. Její první ročník vzniká ve spolupráci s Unií podnikových právníků a předních lokálních i mezinárodních advokátních kanceláří. Záštitu nad akcí převzaly česká, polská, maďarská a slovenská advokátní komora včetně mezinárodní organizace AIJA. Na konferenci vystoupí hosté z Nizozemska, Rakouska, Německa ​nebo ​Velké Británie.

reklama