Vydavatelství Tablet Media spolu založili v roce 2013 Michal Klíma, který je dnes generálním ředitelem a předsedou představenstva VLP a Eva Hanáková, která je šéfredaktorkou magazínu Dotyk. Přínosem této akvizice bude nejenom posílení digitálních aktivit vydavatelství, ale také obsahová spolupráce.

Šéfredaktorkou tabletového magazínu Dotyk a ředitelkou redakcí zůstává Eva Hanáková, která v minulosti byla šéfredaktorkou týdeníku Ekonom. Předtím řídila sekci Podniky a trhy v Hospodářských novinách.

reklama
reklama

Touto akvizicí přicházejí do VLP z Tablet Media také přední čeští novináři Jiří Pšenička, Jan Štětka, Martin Mařík, Lukáš Rozmajzl, Táňa Králová a zkušená editorka Naďa Kubalíková. Redakci Dotyk Byznys tvoří Libor Akrman, Jan Strouhal a František Novák. "Vybudovali jsme tým z nejlepších novinářů a renomovaných externích spolupracovníků a těšíme se na nové výzvy v rámci vydavatelství Vltava-Labe-Press," komentuje Eva Hanáková prodej Tablet Media.

Magazíny rodiny Dotyk jsou ke stažení v App Store, Google Play, Amazon Apps, od října 2015 také ve Windows Store pro tablety s operačním sytémem Windows 10. Číst magazíny lze také ve čtečce na desktopech na adrese www.dotyk.cz. Časopisy jsou tak ke čtení na všech platformách.

 

reklama