Na webu iSport.cz fanoušci nejvyšší fotbalové ligy najdou kromě přímých přenosů z ligy i zcela nový vstup do sekce Synot liga s videorozcestníkem. Vyhledávat videa budou moci po klubech, kolech, hráčích, pravidelných videopořadech či konkrétních situacích.

Vedle toho web iSport.cz znovu spouští i úspěšný projekt Fanligy, ve které v loňském roce soutěžilo více než 30 000 hráčů. Fotbaloví fanoušci budou moci opět sestavit své vlastní týmy snů z reálných hráčů Synot ligy, průběžně je podle formy měnit a soupeřit s ostatními o to, kdo je větší fotbalový odborník.

reklama
reklama

Tištěný deník Sport pak pro fanoušky fotbalu ke startu Synot ligy připravil tradičně rozšířené vydání Sport Magazínu. Na 64 stranách čtenáři najdou veškeré informace o prvoligových klubech, soupisky všech týmů, program soutěže a další statistiky.          

Televizní práva a výběr první volby zakoupil pro letošní sezónu Synot ligy placený kanál O2 Sport. Ten startuje už 25. července a první dvě ligová kola nabídne v omezeném, zkušebním režimu bez studia. Ostrý start sportovního kanálu O2 je naplánován na 8. srpen, což je o týden dříve, než operátor avizoval původně. Tým O2 Sport sestavoval dlouholetý komentátor Nova Sport Tomáš Radotinský, výkonným ředitelem celého projektu je Marek Kindernay. Kromě české ligy bude přenášet nový kanál také fotbalovou Champions League, ME ve volejbale nebo závody Formule 1 ozvláštněné pohledem přímo z kokpitu pilota. 

 

reklama