Společnosti Puma a Sportisimo se od jarní sezony stanou oficiálními partnery nejstaršího českého fotbalového klubu SK Slavia Praha. Značka sportovního oblečení Puma střídá dosavadního partnera Umbro. Představení nových dresů Puma proběhne na přelomu února a března letošního roku. Puma už se sešívanými dresy v minulosti spojená byla, konkrétně na konci 70. let.    

“Pro spolupráci s Pumou a Sportisimem se klub rozhodl vzhledem ke komplexnosti nabídky. Ta se totiž zaměřila nejen na A-tým, ale i na rozvoj celé mládežnické akademie a podporu péče o fanoušky. Ti budou mít možnost koupit si dresy a další suvenýry nejen ve fanshopu na stadionu, ale i v síti prodejen Sportisimo,” uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

 

reklama
reklama

Puma je jednou z předních světových sportovních oděvních společností. V současnosti obléká kluby jako Arsenal FC, Borussia Dortmund nebo AC Milán. Puma je také dlouhodobým partnerem české fotbalové reprezentace.

Sportisimo je sportovní řetězec působící v regionu střední a východní Evropy zaměřený na sportovní vybavení. Aktuálně mohou zákazníci nakupovat ve více než 160 kamenných prodejnách v ČR, Rumunsku, Polsku a na Slovensku.

reklama