Čínská značka mobilních telefonů Honor bude marketingově spolupracovat s energetickým nápojem Red Bull. Firmy to slavnostně oznámily při evropské premiéře nového mobilu Honor 8X, která proběhla na Pražském hradě.

„Prohloubíme a posílíme naše partnerství napříč regionem,“ oznámil regionální šéf Honoru Alex Wang. „Klíčový je pro nás český, slovenský, maďarský, polský a srbský trh,“ dodal. Podle jeho slov mají s Red Bullem podobné firemní hodnoty, cílové skupiny i atributy značek.

reklama
reklama

Českou ambasadorkou Honoru zůstává snowboardistka Eva Samková. Ta zároveň spolupracuje s Red Bullem, objevila se třeba na speciální edici plechovek. Obě značky budou podporovat různé akce a propojí i své marketingové aktivity.

Oznámení spolupráce Honoru a Red Bullu

Podle regionálního prezidenta Red Bullu Chrise Hunta se bude Honor objevovat třeba na sociálních sítích Red Bullu. Kromě zmíněných nejdůležitějších trhů se budou značky vzájemně podporovat také v Řecku, Bulharsku, Rumunsku, Chorvatsku, Albánii, Bosně a Hercegovině, Kosovu, Makedonii, Černé Hoře a na Kypru.

Pro srbský trh bude společnou tváří obou firem atletka Ivana Španovićová.

reklama