Soukromá Vysoká škola podnikání a práva otevírá v Ostravě a v Brně studijní program Marketingové komunikace. První studenty přivítá v říjnu. Studijní program má bakalářský i magisterský stupeň.

Garantem výuky je Jaroslav Světlík, autor zhruba 20 publikací z oblasti marketingu a reklamy. V Ostravě bude studium prezenční i kombinované, v Brně kombinované. Kombinované studium má podobu víkendové výuky jednou měsíčně. Od příštího akademického roku by měl být studijní program otevřen i v Praze.

reklama
reklama

Předměty jsou orientované na marketingovou komunikaci s důrazem na digitální média. „Na studenty čekají předměty, jejichž náplň vychází z reálné praxe. Kromě základů marketingové komunikace se proto studenti mohou těšit například také na marketing sociálních médií, výuku odborné angličtiny nebo komunikaci v mezinárodním prostředí,“ popisuje náplň výuky Jaroslav Světlík.

Vysoká škola podnikání a práva vznikla spojením Vysoké školy manažerské informatiky, ekonomiky a práva v Praze a Vysoké školy podnikání v Ostravě.

reklama