Na výročním shromáždění PR Klubu bylo zvoleno nové vedení. Předsedou Výkonného výboru se stal Pavel Vlček, PR manažer a tiskový mluvčí mBank. Na postu místopředsedy zůstává Jan Osúch, ředitel PR Dubaje pro střední a východní Evropu. Dalšími členy výboru jsou Jitka Housková, vedoucí integrované komunikace SAP v ČR a na Slovensku, Alžběta Fridrichová, ředitelka a spolumajitelka agentury ADison a Martin Ayrer, koordinátor strategické komunikace Univerzity Karlovy a bývalý mluvčí vlády ČR.

reklama
reklama

„Vedení PR Klubu vnímám jako další profesní výzvu. Společně s výkonným výborem máme za cíl posunout klub strategicky dál směrem k organizaci typu asociace sebevědomě hájící zájmy profesionálů v oblasti public relations. PR Klub je skvělou platformou a zdrojem pro aktivní sdílení „best practices“, benchmarků a přehledů o trendech týkajících se efektivních řešení. A to pro své členy a příznivce nejen z řad PR expertů, ale také profesionálů v oblasti managementu, marketingu, obchodu či personalistiky,“ uvedl po svém zvolení nový předseda. Pavel Vlček v posledních deseti letech řídil komunikaci Citibank, Ministerstva průmyslu a obchodu a společnosti Rosatom. Pracoval také jako vedoucí rubriky marketing v časopise Marketing a Media.

Petr Langer, dosavadní předseda Výkonného výboru PR Klubu a manažer komunikace společnosti Alensa, se rozhodl po pěti letech odejít z vedení organizace. Nově povede její Poradní panel. „Po pěti letech přišel čas na změnu. Vedení PR Klubu byla krásná, ale náročná práce. Nyní se chci více věnovat rodině a zamyslet se nad novou výzvou,” řekl odstupující předseda Langer.

PR Klub vznikl před 20 lety a sdružuje profesionály v oblasti PR s cílem podporovat profesní rozvoj členů i oboru. Klub organizuje neformální setkání a vzdělávací akce určené k profesnímu rozvoji svých členů a zájemců o public relations.

reklama