Mediální zastoupení předního systémového integrátora S&T CZ bude nově zajišťovat agentura PRAM Consulting. Zaměří se především na aktivity v oblasti media relations a budování značky. „Tým agentury PRAM Consulting nás přesvědčil svými dlouholetými zkušenostmi, referencemi z oblasti informačních technologií a znalostí naší problematiky i trhu. S jeho pomocí chceme posílit povědomí o naší společnosti a získat nové příležitosti k prezentaci našich produktů a služeb,“ říká Miroslav Bečka, generální ředitel a jednatel společnosti S&T CZ.

reklama
reklama

Společnost S&T CZ se řadí k největším českým systémovým integrátorům. Poskytuje služby v oblasti informačních technologií a podnikových IT infrastruktur. Cílí hlavně na výrobní podniky, utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. V České republice působí od roku 1991. Má pobočky v sedmi českých městech. Přes 250 IT expertů v nich obsluhuje široké portfolio soukromých společností a státní správy. Mezi její klienty patří např. Auto Škoda, Komerční banka, Česká spořitelna, innogy a řada ministerstev.

S&T CZ je součástí nadnárodní skupiny S&T AG se sídlem v Rakousku. Operuje ve více jak 25 zemích světa, především v regionu střední Evropy a německy mluvících zemí. Mezi hlavní služby S&T CZ patří dodávky a provoz komplexních řešení podnikového IT, řešení a služby v oblastech bezpečnosti IT, Průmyslu 4.0 a IoT, datových center a cloudových služeb. S&T CZ poskytuje také konzultační služby a outsourcing IT podpory.

reklama