Značka Rexona představila ve spolupráci s agenturou Ogilvy mobilní aplikaci MoveCount. Lidé, kteří si ji stáhnou, pak sportováním vydělávají body, které mohou směnit za vybranou odměnu.

K uvedení aplikace je připravena on-line a off-line kampaň pro Českou republiku a Slovensko.Její stěžejní součástí jsou především videa s ambasadory kampaně. V nich hraje slovenská tenistka Dominika Cibulková, herec Tomáš Hanák, zpěvačka Celeste Buckingham nebo filmař Jakub Štáfek, který se ujal i režie spotů.

Ambasadoři budou i součástí systému odměn. Dominika Cibulková darovala svůj podepsaný merchandising, Jakub Štáfek si s výhercem zahraje fotbal, Celeste Buckingham věnuje vstupenky na svůj koncert a Tomáš Hanák zve na společnou večeři do své restaurace.

reklama
reklama

Rexona si vytyčila za cíl motivovat zákazníky k aktivnímu stylu života. S projektem MoveCount plánujeme pracovat dlouhodobě. Koncem roku chceme ocenit i město, které se nejvíce hýbalo, a postavit mu nové venkovní hřiště,“ podotýká Pavla Maříková, marketingová manažerka společnosti Unilever, pod kterou Rexona patří.

Video ke kampani Rexona MoveCount - Odpal to!
reklama