Největší český e-shop otevírá ve svém showroomu profesionálně vybavené studio. V proskleném koutku, který má rozlohu přes 16 metrů čtverečních, se mohou zájemci zdarma vyfotit nebo natáčet videa, recenze i rozhovory.

Firma tak chce pomoci kreativcům, kteří pro svou tvorbu nemají vhodné podmínky. Videa mohou tvůrci v prostoru studia upravovat, sestříhat a rovnou nahrát na internet - případně i streamovat.

„Pořídit fotografii či natočit video není nic až tak složitého. Člověk k tomu ale potřebuje hlavně vhodné podmínky a dobrý nápad. My jsme mladým youtuberům šli trochu naproti a vytvořili ideální zázemí pro ty, kteří takový prostor k dispozici nemají nebo je pořízení kvalitního vybavení limituje v tvorbě,“ říká Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz.

reklama
reklama

S obsluhou vybavení studia mají pomoct promotéři. V rámci pilotního provozu se návštěvníci zatím nemusí nikde hlásit. Pokud budou některé časové sloty příliš exponovány, firma je připravena spustit rezervační systém.

V přípravě je i další rozšíření služeb pro mladé youtubery, které jim usnadní natáčení recenzí. Alza bude pracovat i se zpětnou vazbou od uživatelů studia.

reklama