Společnost Tipli byla založena v polovině října a nyní registruje tisíce zákazníků. Do konce listopadu vstoupí na slovenský trh a v plánu je i expanze do Polska. Zároveň do konce roku nahradí Tipli další cashbackový portál Erabat, který na českém trhu působil od roku 2012.

reklama
reklama

"V minulých letech jsme se přesvědčili, že o cashback je mezi uživateli obrovský zájem. Zároveň roste počet firem, které chtějí odměňovat své zákazníky za věrnost," uvádí Aneta Podráská, marketingová ředitelka portálu Tipli.

"Připravili jsme novou marketingovou a produktovou strategii s cílem získat silnou pozici na tuzemském trhu a na Slovensku. Součástí této strategie je rebranding portálu, který právě probíhá," doplňuje Podráská.

Uživatelé Erabatu budou garantovaně převedeni do konce tohoto roku na nový portál. Veškeré získané odměny budou při převodu zachovány. O těchto změnách informuje uživatele mimo jiné speciálně připravená stránka tipli.cz/erabat.

"Spuštění portálu jsme načasovali před největšími internetovými nákupními událostmi. Začali jsme tím, že jsme uživatelům nabídli 8% cashback z nákupu na AliExpressu, jedním z největších online tržiští světa," přibližuje Podráská.

Další zvýhodnění pro své uživatele chystá portál Tipli během dalších předvánočních nákupních svátků. "Připravujeme kampaně a bonusy také na akce českých obchodů. Každoročně prodeje tuzemských obchodů skokově narostou během Dne dopravy zdarma, Black Friday a Cyber Monday. U těchto příležitostí nabídneme zvýšený cashback a odměnu za registraci pro nové uživatele," uzavírá Podráská.

reklama