“V porotě WebTop100 jsou největší jména českého onlinu, do soutěže se hlásíme pro zpětnou vazbu na jednotlivé projekty. Kvalitu naší práce potvrzuje hlavně dlouhodobá spokojenost našich klientů, soutěže jsou ale možnost, jak ukázat tuto kvalitu a vynikající práci našeho týmu odborné scéně," komentuje soutěž Patrik Bajer, ředitel Giant. "Vítězství všech tří hlavních cen nás překvapilo, WebTop100 je nejprestižnější česká soutěž a účastní se jí prakticky všechny velké agentury. Rozhodně máme co oslavovat," dodává Bajer.

reklama
reklama

Agentura Giant se v rámci letošního ročníku WebTop100 umístila na stupních vítězů celkem šestnáctkrát. Konkurenci zastínila zejména v kategoriích IT a Obchod a služby B2B, v obou obsadily weby vytvořené agenturou Giant první, druhé i třetí místo. V Kategorii Banky získal Giant potřetí v řadě první místo, porota tak znovu ocenila web Raiffeisen Stavební spořitelny. Díky celkovému počtu výher napříč kategoriemi získal Giant také hlavní cenu, titul Webdeveloper roku 2016.

Ocenění si česká firma působící na českém trhu přes 10 let odnesla také ve speciálních kategoriích. Giant je na trhu znám pro svá designově dokonalá řešení s kvalitní použitelností, což potvrzují také ceny za Nejlepší design roku 2016 (Aeropartner) a Nejlepší UX roku 2016 (ArtGen). Webová prezentace Raiffeisen vyhrála nejlepší mobilní řešení roku. Díky těmto úspěchům si odnesl Giant také ocenění Digitální agentura roku.

Web roku, vyhrála prezentace společnosti Zetor, realizovaná právě agenturou Giant. "Soutěže WebTop100 jsme se účastnili poprvé. ZETOR upravuje korporátní a marketingovou komunikaci s cílem přiblížit se více svým zákazníkům. Změna webu je jen jednou částí rozsáhlé strategie. Spuštění nového webu směřovalo k zatraktivnění vizuální stránky a optimalizaci pro mobilní zařízení, ale rovněž jsme chtěli návštěvníkům stránek přinést poutavější informace o našich produktech, zapojit je více do multimediálního obsahu a přinést fanouškům další informace o událostech spojených s naší značkou. Účast v soutěži WebTop100 nám umožňuje si zároveň ověřit, zda realizované řešení obstojí i v tvrdé konkurenci dalších účastníků," říká v tiskové zprávě Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu Zetor Tractors

reklama