Gastronomického průvodce Restu za tři roky existence využilo přibližně 3,5 milionu hostů, získal hodnocení od více než 165 tisíc uživatelů a téměř osm tisíc podniků se stalo součástí jeho rezervačního systému.

V tuto chvíli má ve své databázi přes 17 tisíc restaurací, jejichž kvalitu už ohodnotilo více než 165 tisíc hostů. Téměř osm tisíc podniků je také součástí rezervačního systému, ke kterému uživatelé přistupují prostřednictvím internetových stránek Restu.cz (75 %) a mobilních aplikací pro Android (12 %) i iOS (13 %).

reklama
reklama

Odměnou za hodnocení a rezervace je pak pro uživatele Restu věrnostní systém. V jeho rámci sbírají hosté restaurací kredity, přičemž jeden kredit se rovná jedné koruně. Za tři roky Restu tímto způsobem rozdal přes dvanáct milionů kreditů.

Český start-up otevřel i nové kanceláře, které se nacházejí v Liberci a jsou dílem architekty Elišky Šídové. Během tohoto roku Restu.cz vstoupilo také na slovenský, maďarský a polský trh.

Restu také využívá hodnocení návštěvníků v anketě Mattoni Restaurace roku, jejíž výsledky vycházejí právě z jejich hodnocení. Letošní vyhlášení se uskuteční 24. listopadu.

 

reklama