Agentura Young & Rubicam Budapešť vytvořila kreativní koncept, který je snadno aplikovatelný pro trhy v Maďarsku, České republice, na Slovensku a v Rumunsku.

reklama
reklama

Nová série televizních spotů, které se odvíjí od sloganu Domov vašeho života, sleduje různé lidské příběhy a ukazuje, jak životní situace dovedou ovlivnit vzhled domova. Příběhy vypráví sami hrdinové, ale zobrazují se pouze proměny nábytku a bytových doplňků v průběhu času. Před očima diváků se tak odehrává kompletní přeměna jednotlivých domácností.

Všechny reklamní spoty natočil v Maďarsku režisér Viktor Horváth. Agentura Young & Rubicam vedle toho připravila také designové předlohy k dalším komunikačním ATL kanálům a instore komunikaci. "Kika Nábytek bude využívat a rozvíjet nový kreativní koncept v dalším období, zefektivní stávající komunikační kanály a využije tak nové cesty k oslovení stávajících i potenciálních zákazníků," říká marketingová manažerka společnosti Kika Nábytek pro Českou republiku a Slovensko Miroslava Nezvalová.

Kika Nábytek - Domov vašeho života
reklama