Jaromír Jágr není v reklamě nováčkem, je tváří třeba mobilních telefonů Huawei. Poprvé ale v reklamě nafotil fotky, kde je "uhrančivý, žádoucí a vypadající jako z pánského módního časopisu", jak tvrdí společnost Klenoty Aurum. Fotografem kampaně byl Braňo Šimončík, který pořizuje snímky světových topmodelek.

"Všichni jsme byli překvapení, jak byl Jaromír Jágr v roli modela naprosto přirozený, jako kdyby se tím živil a vše dal na první dobrou. Focení bylo rychlejší než s modelkami, všechny fotografie vznikly během jednoho dne," říká Tereza Kupcová, marketingová ředitelka společnosti Klenoty Aurum. "Chtěli jsme změnu. Po spolupráci s modelkami v minulých kampaních jsme uvažovali o muži. Mířili jsme nejvýš, chtěli jsme to nejlepší," dodává Rony Lori, majitel společnosti Klenoty Aurum.

reklama
reklama

Jaromír Jágr bere vše jako vždy s úsměvem a rezervou. "Všechno má své pro a proti. Záleží na situaci. Popularita a to, že jsi klenotem pro národ a fanoušky, je takový bonus. Ocenění, že děláš něco, čeho si lidé váží. Pokud by mi to bylo protivné, tak by se mi ani nelíbila moje práce," říká Jaromír Jágr

Kampaň byla vytvořena ve filmovém ateliéru na Miami. O PR celé kampaně se stará agentura IDMedia. Klenoty Aurum využijí fotografie v outdooru, printu, na webu i v POS materiálech.

reklama