"Chceme se s vámi podělit o velkou poctu, které se nám dostalo na sjezdu Core Partners Huawei z celé CEE & Nordics (přes 30 států). Byli jsme ocenění za skvělou spolupráci a přínos pro značku Huawei! Tuto cenu z našeho oboru dostali už jen globální Isobar a OMD Worldwide a jsme tak jediná "local based" agentura. Jedeme dál.," píše agentura Inspiro Solutions na svém profilu na Facebooku.

Spolupráce Huawei a Inspiro Solutions trvá od roku 2011. Agentura zajišťuje pro Huawei v České republice a na Slovensku služby v oblasti socialu, digitalu, spolupráce s celebritami a klíčovými opinion leadry a od poloviny letošního roku řídí také klasické PR aktivity. Inspiro rovněž stojí za uvedením značky Honor, mladého mobilního sub-brandu Huawei, na trhy v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku.

 „Tohoto ocenění si velmi vážíme zejména s přihlédnutím k tomu, že další dvě vyznamenané agentury patří mezi velké nadnárodní subjekty s desítkami poboček po celém světě. Dokázali jsme, že i česká local-based agentura se díky modernímu přístupu integrujícímu know-how v oblasti socialu a PR do jednoho celku dokáže v náročné celoevropské konkurenci prosadit a přinášet výraznou přidanou hodnotu i takto významnému klientovi,“ komentuje úspěch Pavel Křižka, který v Inspiro Solutions koordinuje PR aktivity značek Huawei a Honor.

reklama
reklama

 

reklama