Na fotkách projektu "Good Morning, Praha" pózují známé postavy pražské scény. Snímky zachycují jejich rána, a vzhledem k tématu jsou všichni dotyční v prádle.

Před objektivem se tak objevila zpěvačka Tonya Graves, rapper Orion, skladatel Varhan Orchestrovič Bauer, herec Karel Dobrý, hudebnice, herečka a režisérka Johana Švarcová, fotograf Tomáš Třeštík s manželkou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, DJka IM Cyber či malířka Léna Brauner.

reklama
reklama

Nechybí ani ikona českého skateboardingu Ivan Pelikán řečený Zobák, graffiti artist Pasta Oner, DJ Lumiere, herečka Petra Nesvačilová, návrhářka Lazy Eye s manželem Tylerem Noble, Terezia Mia a David Jahn z Prague Burlesque a galerista Petr Hájek. Vznikla tak série fotek, která nenuceně mapuje, co se po ránu děje v pražských bytech.

Autorem fotek je Nikolas Tušl. Ten má za sebou několik autorských video projektů (Robotix), foto editorialů (naposledy ke kolekci Isabel Marant pro H&M), spolupodílel se na několika českých filmech (z nejnovějších je to Plán Benjamina Tučka) a u řady dalších byl přítomný jako hlavní fotograf.

reklama