Novou PR manažerkou vývojářské firmy Etnetera se stala Alžběta Dlouhá. Na pozici digital marketer nastoupila Monika Miškovská.

„Komunikace dříve spadala pod marketingovou manažerku. V souladu s novou strategii firmy jsme se rozhodli zavést novou pozici PR manager a uvolnit tak ruce marketingu. Od Alžběty si slibujeme zlepšení komunikace naší společnosti,“ říká generální ředitel Petr Votoček.

reklama
reklama

Alžběta Dlouhá (32) má nově na starosti externí komunikaci společnosti. Do Etnetery přišla z agentury Stance Communications, kde poslední rok a půl působila na pozici account manager.

Na starosti měla korporátní komunikaci, např. pro net.pointers, společnost zabývající se kyberbezpečností, Českou asociaci odpadového hospodářství a Grinex Czech Republic a projekty pro Nadační fond Petra Koukala.

Monika Miškovská (28) se na pozici digital marketer zaměří hlavně na on-line marketing a pořádání eventů.

Předtím působila jako projektová a marketingová manažerka v TCC online, kde měla na starosti obchod a vedení HR projektů především pro velké bankovní, IT a výrobní společnosti a pro neziskové organizace a pořádání konferencí.

reklama