Obchodní ředitelkou BigMedia, obchodního zastupitelství společnosti BigBoard, se stala Lenka Benetková. V oblasti mediálního obchodování pohybuje už 19 let. Začínala v ostravských regionálních novinách a pak pracovala sedm let jako ředitelka inzerce dnešní Vltava – Labe – Media v regionu severní Moravy a Slezska. V roce 2009 vstoupila do nového projektu vydavatelství Mladá fronta – týdeníku Sedmička, kde měla na starosti vybudování obchodu a chod pobočky ve stejném regionu severní Moravy.

reklama
reklama

Od roku 2012 působí v Praze, kde se věnovala budování a rozvoji obchodních oddělení časopisů a Euro E15 ve vydavatelství Mladá fronta. V roce 2016 nově obchodně stavěla ekonomickou divizi s vlajkovým titulem v podobě týdeníku Euro, kde dohlížela vedle printů a eventů také na on-line reklamu a multimediální projekty.

„Od příchodu Lenky Benetkové si slibujeme zefektivnění obchodního vedení jednotlivých obchodních týmů i jednotlivců a také růst prodejů online prostoru na našem webovém magazínu Flowee,“ říká Marek Pavlas, který zůstává CEO BigMedia a nově se stává jejím jednatelem. Díky zapojení Benetkové do obchodní exekutivy se Pavlas nyní bude více věnovat strategickému rozvoji projektů celé skupiny BigBoard.

V roce 2017 dosáhl BigBoard rekordního obratu přes miliardu korun a i díky akvizici společnosti RailReklam dosáhl 58% podílu na trhu venkovní reklamy v ČR.

reklama