Světový výrobce cukrovinek, potravin a výživy pro psy, firma Mars, oznámil manažerské změny pro český a slovenský trh. Má novou ředitelku pro obě země, kterou se stala Ursula Irwin. A poprvé také ve střední Evropě zřizuje pozici ředitelky korporátní komunikace, na kterou si vybral Zuzanu Lošákovou.

Ursula Irwin nahrazuje dosavadního šéfa Billa Heagua, který odešel řídít aktivity společnosti Mars do Irska. Ze stejné země shodou okolností pochází také Ursula.

Ursula Irwin

Svou kariéru zahájila ve výzkumu krmiv v britském Marsu a postupně se přes manažerské pozice v obchodním a personálním oddělení novozélandské pobočky vypracovala na ředitelku aktivit pro tamní trh.

reklama
reklama

Zuzana Lošáková je od ledna ředitelkou korporátní komunikace Marsu pro středoevropský region. „Mým cílem bude, aby se spotřebitelé dozvěděli více o firmě, která se skrývá za jejich oblíbenými produkty, zjistili, jak fungujeme, jaké hodnoty vyznáváme i jak usilujeme o to, abychom byli společností, jež vždy prosazuje udržitelnost pro nadcházející generace,“ vysvětluje Lošáková.

Zuzana Lošáková

Její odpovědností bude externí i interní komunikace, a také vztahy s veřejným sektorem a obchodními komorami. To vše na českém, slovenském, rumunském i maďarském trhu. Lošáková až do prosince pracovala jako ředitelka komunikace ve slovenském Tesku, v minulosti také řídila komunikaci slovenského pivovaru Topvar.

Obě manažerky budou sídlit v Praze, odkud Mars prostřednictvím organizace Mars Multisales Central Europe řídí všechny čtyři trhy. V Poříčí nad Sázavou funguje jeden z největších výrobních závodů na výrobu nečokoládových cukrovinek v rámci celé společnosti Mars a také středisko vývoje cukrovinkových produktů. V Maďarsku má Mars továrnu v oblasti Csongrád-Bokros, kde produkuje krmiva a pochoutky pro psy.

Mezi značky společnosti Mars patří například sladkosti M&M’s, Snickers, Twix, Milky Way, Orbit nebo Skittles, ale také Uncle Ben’s, Whiskas, Pedigree nebo Royal Canin.

reklama