Dlouholetý mluvčí energetické společnosti E.ON Vladimír Vácha mění působiště. Na komunikačních pozicích pracoval 16 let - nejprve tři roky mluvil za bývalou Jihočeskou energetiku, a když ji E.ON pohltil, stal se mluvčím a ředitelem komunikace tohoto koncernu.

Teď odchází do dceřiné firmy E.ON Distribuce. Místo PR se tam bude věnovat řízení služeb souvisejících s distribucí elektřiny a plynu.

Novou tiskovou mluvčí a zároveň šéfkou externí komunikace se stala Martina Slavíková. Přichází z bankovního sektoru, tři roky byla mluvčí ČSOB. Předtím byla PR manažerkou v televizi Barrandov a v agentuře Médea. Svou kariéru začala jako PR specialistka ČVUT.

reklama
reklama
Martina Slavíková

Jejím cílem je posílení značky u stávajících i potenciálních klientů. „E.ON má tradičně silné postavení v jižních Čechách a na Moravě, naším cílem je být více vidět i v dalších regionech,“ uvedla mluvčí.

Dosavadní mluvčí Vácha ani na novém působišti neztratí kontakt s původním oborem. „Vedle agendy neoprávněných odběrů a energetické kontroly se budu také v úzké koordinaci s Martinou Slavíkovou starat o krizovou komunikaci při mimořádných situacích a propagaci distribučních témat,“ doplnil Vácha.

reklama