Sama vím, jak obtížné je dostat jakoukoli společnost mezi absolutní špičku v oboru. Fandím projektům, které jsou vedeny mladými nadšenými lidmi a zároveň dávají možnost dalším talentům. Právě mezi takové firmy patří i MYPS. Pojí nás zájem o inovativní přístupy a expanzi byznysu,” popsala své důvody pro vstup do MYPS Simona Kijonková.

MYPS (My Professional Solution) byla založena v roce 2011. Specializuje se na vývoj aplikací založených na open source frameworku Nette. Má za sebou projekty například pro Mercedes-Benz, České vysoké učení technické v Praze nebo vývoj manažerské simulační hry Unisim pro CIS (Centrum informační Společnosti). Unisim je součástí kurzu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

reklama
reklama

Simona Kijonková začala podnikat v roce 2008 právě v oblasti IT, když se podílela na vývoji designu stovky webů a e-shopů. Dnes je jednou z mála žen, které aktivně působí v české ecommerce. Jejím zatím nejúspěšnějším projektem je Zásilkovna.cz, v rámci které pomáhá e-shopům budovat logistiku na míru. V současné době testuje například cenový srovnávač zaza.cz / zaza.sk a připravuje další nové projekty. Je členkou představenstva ADMEZ a revizní rady PR klubu ČR.

 

reklama