Novou podobu portálu Volny.cz představil tento poskytovatel připojení k internetu a hlasových služeb. Cílem je silnější zaměření na zábavu a interaktivitu. Dopomoci k tomu má moderní design, vizuální odlehčení a rychlejší načítání stránek.
Změny se řídí požadavkem uživatelů ohledně snadnější orientace a rychlejší cestě k požadovaným informacím. Větší přehlednost a logičnost nových stránek zajišťuje v horní části navigační lišta, která zůstává na každé stránce a poskytuje tak uživateli jednoduchou orientaci. Na přední místo se dostávají dvě základní služby, které využívá více než polovina návštěvníků portálu – vyhledávač a přístup do e-mailové schránky.
„Naším záměrem je, aby se portál Volny.cz stal nezaměnitelným komunikačním prostorem. Chceme, aby se návštěvníci na portálu pobavili, získali informace a měli možnost vyjádřit se k aktuálním tématům. Nyní se již těšíme na první ohlasy,“ uvedl Charles Peake, generální ředitel společnosti Czech On Line, provozovatele portálu. „Samozřejmě, uživatelé internetu zde najdou základní služby jako jsou e-mailová schránka, připojení k internetu či Volný internet akcelerátor a dnes již standardní doplňkové služby jako vyhledávač, katalog firem, zpravodajství, slovník či mapy. Zároveň však bude portál sloužit jako místo sdružující uživatele se společnými zájmy,“ prozradil Charles Peake.
Jedním z cílů je poskytovat aktuální informace přístupnou formou a odlišit se tak od striktně zpravodajských portálů. V centru strojí rubrika „Žhavá témata“, která upozorňuje na zajímavá a aktuální témata. Zároveň umožňuje čtenářům vyjádřit své názory a kreativitu prostřednictvím podrubrik Diskuse, Anketa, Bublina, atd. Jejím specifikem je bodovací systém „Nažhavte žábu“, kterým čtenáři hodnotí hlavní téma.
Portál chce také pokračovat v podpoře originálních projektů, jako byla první TV reality show Vyvolená či on-line přenos hudební stanice TV Óčko.

reklama
reklama

-sch-

reklama