Pohled do televizních programů divákům prozradí, že je letos na Silvestra na českých celoplošných televizích čeká řada zábavných pořadů, bilancování uplynulého roku a speciální vydání známých pořadů. Příznivcům české populární hudby pak budou určeny živé koncerty na ČT2. Najít známou osobnost, která letos v některém ze silvestrovských pořadů nevystoupí, bude zřejmě těžké; třeba Jiřinu Bohdalovou uvidí diváci téměř zároveň na Nově i ČT1.
Nejdelší zábavnou show nabídne Nova. Začne v 19:30 a skončí půlhodinu po půlnoci. "Silvestr 2005 se natáčel devět dní. Na scéně se vystřídalo přes 200 účinkujících, z toho 60 sólistů. Scénář silvestrovské show měl 300 stránek a psalo jej 13 autorů," uvedla Nova.
Moderátorem bude Václav Postránecký, který se podílel i na scénáři společně s dalšími známými jmény, například s Karlem Šípem, Josefem Náhlovským, Ivanem Mládkem, triem z končícího Tele Tele Žilková-Suchánek-Genzer a dalšími. Na pódiu se objeví nejen dlouholeté hvězdy českého showbusinessu, ale i letošní a loňské objevy soutěže Česko hledá SuperStar. Finalisté tohoto projektu Novy se ale objeví v programech všech tří televizí, vyplývá z nabídky stanic.
Česká televize bude na prvním programu diváky lákat pořadem, v němž si diváci připomenou klasika českého televizního humoru Vladimíra Menšíka. Samostatný pořad bude mít i Bohdalová a také Jan Kraus, který se společně s řadou hostů bude snažit naladit diváky do správné půlnoční nálady před boucháním zátek ze šampaňského.
Příznivcům populární hudby je určena šestihodinová Silvestrovská noc s Andělem na ČT2, která začne netradičně již v 18:00. Základem budou živé koncerty ze studia na Kavčích horách kapel Vypsaná fixa, Kale, Post-It či letošní stříbrné SuperStar Petra Bendeho. Součástí budou i čtvrthodinky nazvané Elektrické křeslo pro hosta.
Prima opět vsadí na svůj zatím asi divácky nejúspěšnější pořad v historii, reality show VyVolení. Pořad Tak to byl fičák! nabídne komentovaný sestřih nejvýraznějších momentů pořadu, který si však kromě náklonnosti diváků vysloužil i zatím dvaadvacetimilionovou pokutu od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.
Na diváky čeká i speciální vydání pořadu Nikdo není dokonalý s Jiřím Krampolem, sexuologem Radimem Uzlem a modelkou Ivou Kubelkovou. Zábavnou silvestrovskou show pak obstará Zdeněk Izer se svými hosty. V pořadu Báry Štěpánové Silvestrovské sanatorium pak Prima nabídne mimo jiné podle svého názoru nejvtipnější ukázky ze svých letošních pořadů.

reklama
reklama
reklama