Bronislav Kvasnička tak vystřídá Evžena Drtinu, který v této funkci působil dvacet let a zasloužil se o významný růst jak v rámci pražské pobočky, tak v regionech střední Evropy.

„Chtěl bych Evženovi poděkovat za to, že vybudoval pražskou pobočku Wunderman do takové podoby, jakou má dnes. Za ta léta dosáhla společnost Wunderman pod jeho vedením významných úspěchů a my jsme mu za jeho přínos nesmírně vděčni,“ říká Ewen Sturgeon, CEO Wunderman Thompson EMEA.

reklama
reklama

Nový CEO bude dohlížet na celkovou strategii, spolupráci s klienty i provozní činnosti. „Wunderman Praha je marketingovým tahounem známým pro svůj vývoj inovativních end-to-end řešení, které pomáhají klientům růst. Je mi velkou ctí zastávat tuto významnou roli a podílet se tak na dalším rozvoji agentury,“ uvádí Bronislav Kvasnička.

Před nástupem do společnosti Wunderman byl Bronislav Kvasnička konzultantem a stratégem v technologickém start-upu Lamael CRM a generálním ředitelem Premium Media Group. Zastával několik vedoucích funkcí v rámci skupiny Kantar Group (WPP) či pozici výkonného ředitele mediálních domů Hachette Filipacchi a Lagardere.

 

reklama