Asociace komunikačních agentur (AKA) certifikovala první čtyři poradce podle standardů Férového tendru. Certifikaci obdrželi v minulém týdnu Marek Buchta, David Novák, Tomáš Avrat a Marek Hlavica. Všichni splňují podmínku dlouholeté praxe v oboru, poradenské praxi se již věnují a často se na straně zadavatele účastní přípravy výběrových řízení. Pod odbornou garancí AKA a její iniciativy za respektující přístup při pořádání výběrových řízeních Férový tendr budou pomáhat zadavatelům s přípravou tendrů.

Certifikovaní poradci Férového tendru:
Marek Buchta, někdejší vrcholový manažer agentur Grey, Carat a OMD se v roli konzultanta pohybuje už řadu let a má za sebou desítky konzultovaných výběrových řízení.
David Novák v současné době působí v agentuře Leemon Concept, v oboru je už více než 20 let.
Tomáš Avrat, dříve marketér značky Starobrno, dnes působí na jižní Moravě jako konzultant.
Marek Hlavica je výkonným ředitelem AKA. V roli konzultanta zhodnocuje zkušenost z firem jako Citibank, ČEZ, Plzeňský Prazdroj.

AKA ve snaze kultivovat výběrová řízení pořádala v minulém týdnu druhý workshop na toto téma pro zadavatele. Zúčastnili se ho marketéři z Airbank, Autopalace, Stocku, Globusu, Tchiba a další. Workshop se soustředil na kvalitu briefu s ohledem na specifika jednotlivých komunikačních nástrojů. Další podobný se bude konat na podzim.

 

reklama
reklama

 

 

reklama