Mediální dům Czech News Center spouští k Mezinárodnímu dni zdraví, který každoročně vyhlašuje Světová zdravotnická organizace 7. dubna, další komerční aktivitu pod značkou Blesk – Blesk LÉKÁRNA. Ta nabídne nejžádanější doplňky stravy, což pro teď zahrnuje čtyři produkty, další dva budou uvedeny v průběhu roku 2019, a k dostání jsou ve většině lékáren po celé České republice.

Řada Blesk LÉKÁRNA startuje výrobky Klouby FORTEprotect, Magnesium 250 CBA, Urobrusinal AKUT a Multivitamin 100 %. „Trh doplňků stravy zahrnuje desítky typů produktů. Vybrali jsme ty, které patří mezi nejvyhledávanější a zároveň nejužívanější našimi čtenáři. Navíc chceme oslovit širokou skupinu zákazníků a pomoci jim při řešení zdravotních obtíží i prevenci,“ vysvětluje Jakub Kouřil, brand manažer komerčních aktivit CNC, proč zmíněné produkty tvoří základ řady Blesk LÉKÁRNA. „Většina uživatelů doplňků stravy používá současně více druhů – jeden na klouby, druhý například pro dostatečné množství hořčíku v těle a třetí za účelem posílení imunity,“ dodává Jakub Kouřil.

reklama
reklama

Výhradním výrobcem řady Blesk LÉKÁRNA je společnost Simply You Pharmaceuticals. „Mediální dům CNC má k tématu zdraví velice blízko. Tituly jako Blesk zdraví, Moje zdraví, Moje psychologie či Dieta se na zdravý životní styl a novinky ze světa medicíny přímo zaměřují. Vlastní řada doplňků stravy byla dalším logickým krokem. Lidem přinášíme kvalitní a férovou nabídku v další oblasti jejich každodenního života, podobně jako tomu bylo například s BLESKmobilem, který jsme uvedli na trh již v roce 2012,“ doplňuje na závěr Jan Samko, marketingový ředitel CNC.

Výrobky z řady Blesk LÉKÁRNA do své nabídky zařadila většina lékárenských sítí i významných lokálních prodejců. Od dubna budou produkty v přibližně 700 lékárnách k dispozici skladem, dalších více než 1500 provozů bude připraveno je objednat u svých dodavatelů s plánem postupného zalistování do své stálé nabídky.

 

reklama