Anytime na začátku dubna zahájil možnost registrace uživatelů prostřednictvím mobilní aplikace a do měsíce nabídne sdílení vozidel.
Služba umožní vyhledávat, rezervovat a odemykat auta přímo z mobilní aplikace. Pronájem vozidel lze počítat na minuty, hodiny nebo na dny. Rezervace, vyzvednutí a vrácení auta je samoobslužný proces. V nabídce bude několik set vozidel Toyota Yaris Hybrid s automatickou převodovkou a parkovací kamerou. Část vozů má ve výbavě i bluetooth.

reklama
reklama

Zájemce o využívání Anytime carshare si stáhne bezplatnou aplikaci z Apple Store nebo Google Play a provede online registraci, která trvá do 15 minut.
Ceny začínají od 1,99 Kč za minutu použití vozidla a uživatel nic dalšího neplatí. Služba zahrnuje benzín, mytí i pojištění vozu. Součástí je i bezplatné parkování v modrých a fialových zónách. Platba proběhne automaticky po ukončení pronájmu z připojené platební karty.

Podle Františka Barty, ředitele marketingu Anytime, má téma sdílení aut silný virální potenciál, proto jsou při propagaci klíčové sociální sítě Facebook, Instagram a LinkedIn. „Na Facebooku chceme zvyšovat brand awareness, ale i retargetovat uživatele, kteří již stránku či web navštívili. K tomu budeme pracovat s GDN reklamou, Sklikem, SEO i kampaněmi v aplikacích, které budou směřované přímo ke konverzi,“ přibližuje Barta, který plánuje zapojit i YouTube.

Společnost Anytime začala poskytovat služby v oblasti pronájmu aut v roce 2012. V současné době provozuje flotilu více než 8000 automobilů v různých segmentech. Působí ve 14 městech ve čtyřech zemích.
Anytime vlastní skupina Mikro Kapital Group, kterou v roce 2008 založil podnikatel Vincenzo Trani. Skupina Mikro Kapital působí v oblasti finančních služeb, mikrofinancování a sdílení automobilů v 17 zemích. V České republice chce Anytime v příštích letech investovat až 30 milionů eur.

reklama