V úterý 7. května 2019 se v Kongresovém centru ve Zlíně koná Konference design & marketing, která už po páté bude součástí Zlin Design Weeku. Čekají vás inspirující přednášky zástupců designu a marketingu, zapálené diskuze, předávání zkušeností i kontaktů.

reklama
reklama

,,Letos se zaměřujeme na inspirativní příběhy Čechoslováků, kteří prorazili – mnozí z nich dokonce v cizině. Pokud se nic nezmění, pětičlenné slovanské zastoupení doplní řečníci z Rakouska, Německa a Itálie a dva našinci přiletí ze Spojených států,’’ těší se na konferenci její manažer Ondra Běnek.

V prostorách zlínského Kongresového centra se setkáte celkem s osmi řečníky, kteří během třicetiminutových přednášek předají publiku své zkušenosti, příběhy a know-how. Letošní novinkou je také panelová diskuze. Mezi potvrzenými řečníky jsou Michal Šmída (Founder of Twisto), Pavel Kacerle (Visual Effects Director), Klára Honzíková (Global Event Manager, Socialbakers), Kai Stania (Product Designer), Franceska Valan (colour designer) a Vladimír Zikmund (senior creative, VMLY&R).

Vstupenky  na Konferenci design & marketing zakoupíte na webu Zlin Design Weeku.

Konference je součástí festivalu Zlin Design Week, který se uskuteční v týdnu od 3. do 10. května 2019. Projekt pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

reklama