Síť obchodů Žabka hlásí hned z kraje roku další přírůstek, prodejnu na Praze 10 v ulici Starostrašnická. Jedná se tak o 102. obchod sítě Žabka. Zákazníci se opět mohou těšit na nakupování s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 22 hodin) a 363 dní v roce. Zároveň nabízí širokou škálu doplňkových služeb, kterou znají zákazníci z dalších obchodů Žabka.

„Máme velkou radost, že se nám v poměrně krátké době podařilo otevřít další novou prodejnu v Praze. Tentokrát jsme svěřili obchod do rukou nového franšízanta v naší síti pana Tomáše Huka, který nás přesvědčil svými bohatými zkušenostmi s řízením obchodu,” říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka.

Na prodejní ploše 90 metrech čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů. „Věříme, že i díky této široké nabídce , ocení zákazníci z řad místních obyvatel pohodlné nakupování v Žabce. A tímto obchodem rozhodně nekončíme a brzy ho budou následovat další a to jak v Praze, tak i v dalších městech,” dodává Radim Lunda.

reklama
reklama

 

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR

Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech. Cílem je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka. 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice. Obchody fungují ve formě franšízy, jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco.

reklama