Nová prodejna Mountfieldu nabídne zákazníkům větší prodejní plochu s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci a samoobslužnou část. Nově je interiér doplněn o velkoformátové interaktivní panely s dotykovou obrazovkou, které fungují jako komfortní průvodce kompletním sortimentem. Samozřejmostí jsou větší skladové prostory a v neposlední řadě i pohodlnější parkování. V prodejně je interiérové bazénové centrum, ve kterém je zabudován zapuštěný bazén MERCURY Algarve, luxusní akrylátová vířivá vana a mnoho dalších bazénových a wellness doplňků a příslušenství. Prodejna disponuje i snadným přístupem k servisu s moderně vybavenou přijímací místností.

 „S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali už v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v České republice, tak i na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách. To nás samozřejmě těší a víme, že jdeme správným směrem. Co se týká severočeského regionu, tak zde vnímáme velký zájem o náš sortiment a věřím, že vybraná lokalita a moderní interiéry nové prodejny v Mostě přispějí k většímu komfortu zákazníků při nakupování,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová.

reklama
reklama

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. V závěru roku 2018 byla dokončena modernizace prodejních center v Klatovech, Písku, Jaroměři, Opavě, Šumperku, Českých Budějovicích, Trnavě a Prievidzi. V roce 2019 je v plánu modernizace dalších 20 prodejen.

reklama