Motionlab je tuzemská cloudová platforma pro tvorbu personalizovaných videí, která se chystá prorazit na americký trh. Novou pobočku v New Yorku bude mít na starost jeden ze zakladatelů společnosti Radek Pšurný. “Je to pro nás skvělá příležitost, VentureOut nás dokáže propojit s velkými americkými reklamními agenturami, systémovými integrátory a dalšími potenciálními partnery a zákazníky,” říká.

Společnost ale pokračuje v rozvoji českého trhu, který mají na starost Filip Koubek a Jan Sekerka. Motionlab oficiálně vstoupil na trh videokampaní pro Marketing Festival na podzim 2018. „Díky kampani prodeje lístků v následujících týdnech po spuštění vzrostly osmkrát. Navíc se podařila oslovit skupina lidí, která o Marketing Festivalu dosud nevěděla,“ uvedl Filip Koubek.

Motionlab byl jako samostatná společnost založen v roce 2018, vývoj ale probíhal víc než rok ve studiu Motionhouse, které má šest let zkušeností s tvorbou motion designu, reklamních videí nebo VR aplikací. Aktuálně má Motionlab několik klientů zejména z oblastí telekomunikací, financí a retailu.

reklama
reklama

reklama