Během posledního půl roku na český trh vstoupily dva největší e-shopy s módou z Německa, Zalando a About You. Oba se shodují v tom, že v tuzemsku vidí velký potenciál růstu. Každý z nových hráčů zvolil při svém vstupu na český trh jinou taktiku. V aktuálním vydání tu svoji popisují Linus Glaser, ředitel pro střední Evropu společnosti Zalando, a Tarek Müller, generální ředitel About You.

reklama
reklama

Přehled trhu doplňuje nový výzkum Fashion Research agregátoru s módou Glami.cz o tom, jak Češi nakupují na internetu. Útraty za nákupy oblečení přes internet letos dosáhnou na českém trhu 24,5 miliardy korun, což tvoří 20 procent z celého módního odvětví. V dalších pěti letech by měl podíl dále růst až k 27 procentům.

Aktuální tištěné číslo si můžete nechat doručit až do schránky prostřednictvím SMS objednávky. Stačí od pondělí10.12. 2018 poslat textovou zprávu ve tvaru MAM Jméno Příjmení Ulice Město PSČ na číslo 90211. Cena za tuto prémiovou SMS je 74 Kč + cena za odeslání SMS podle vašeho tarifu, službu technicky zajišťuje ATS Praha.

 

 

reklama